Posta Seri İlan Merkezi

Posta Seri İlan Merkezi

Genel

04 Temmuz 2014

2079 kez incelendi.

Posta seri ilanlar, Eleman, insan kaynakları (İK), ilanları, Vefat, Başsağlı ilanlarınızı en uygun fiyata Türkiye’nin Her yerinden internet sitemiz aracılığıyla verebilirsiniz.
Posta Gazetesi Seri ilanlarda kendini kanıtlamış bir gazetedir. Müşterilerimizin tercih sebebi verdikleri ilanları daha çok kişinin okuduğu, daha çok kişinin sonuç aldığı ve sayfaların kaliteli olması, çalışma ahlakına uygun bir kurum olduğu için tercih edilmektedir.


Sitemiz aracılığıyla Posta gazetesine seri veya ticari ilanlarınızı + gazete reklamlarını en hızlı ve ekonomik şekilde verebilirsiniz.
Vermiş olduğunuz seri ilanlar Hürriyet seri ilanlar İnternet sayfasında ücretsiz çıkmaktadır.

” 1998′ den   bu   güne   siz   değerli   müşterilerimizin   hizmetinizdeyiz. “

Bölge baskılarından; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Trabzon bölgelerine ve sayılan bölgelerin taşra baskılarında yayınlanmak üzere Türkiye’nin her yerinden gazete ilan reklam hizmetini ilan internet sayfasından alabilirsiniz.
 

Eleman ilanları, gayrimenkul, emlak, konut, daire, devir ilanları, otomobil, vasıta, kamyon, kamyonet araç ilanları ve çeşitli – duyuru, zayi, kayıp, vefat, teşekkür, anma, başsağlığı, kayıp ilanları başlıları altında 5 ana kola ayrılır, hangi nitelik ve statüde olursa olsun ihtiyacınız olan eleman, oto, emlak, arsa, devir, nakliyatçı, zayi ilanlar için mutlaka bir sütun başlığı vardır, ister satılık olsun, ister kiralık ev, konut, emlak, imarlı- imarsız arsa, işyeri, dükkan tarla, yazlık, devremülk tarzında her nevi taşınmaz için de bir sütun başlığı oluşturulmuştur, otomobil sayfaları da her marka araba, vasıta, oto ilanları için tasarlanmıştır. Baskı bölgelerine göre değişen kampanyalar geliştirmiştir. Vereceğiniz kampanyalı seri ilan çözüm yolunda sizin için faydalı olacak ve kesin dönüşüm olabileceğini düşünüyoruz.

SOSYAL- VEFAT- ANMA, TEŞEKKÜR İLANLARI

Sosyal ilanlar sayfaları; vefat (ölüm) ilanı, teşekkür, taziye, anma, mevlit, başsağlığı ilanlarını ilan formu aracılığı ile gönderebilirsiniz; Sitemiz içerisinde vefat, teşekkür, taziye, anma, başsağlığı, ölüm hakkında ilan örnekleri bulabilir, söz konusu ilanlar için metin esinlenmelerinde bulunabilirsiniz. Fotoğraflı vefat veya taziye ilanı vermek isterseniz fotoğrafı e-mail olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıntılı bilgi için bölge ilan hatlarını aramanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz Hürriyet sosyal ilanlar konusunda gerekli bilgileri sizlerle paylaşacaklardır.

İNSAN KAYNAKLARI (İK) İLANLARI

Posta İnsan Kaynakları gazetesi ilanları için, Posta İK pazar eki içerisinde ilan yayınlatmak için hazırladığınız metni ilan servisimize göndermeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz ilan metin desteği alabilirsiniz. İlan tasarımları ücretsiz olup, siyah beyaz ya da renkli ilan yayınlatma imkanına sahipsiniz.

Posta İK bölgelere göre ayrı bir ek olarak dağıtılabildiği gibi, ilanların ana gazete ya da bölge ilavesi içerisinde de yayınlanabilmesi söz konusudur. Detaylı bilgi ve örnekler için sayfamızı inceleyebilir veya müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

İstanbul ilan sayfaları yeni formatında ayrı bir gazete olarak tasarlanmıştır. Posta gazetesiyle beraber ücretsiz dağıtılmaktadır. İstanbul baskısı seri ilan taleplerinizi ister anadolu yakası , ister avrupa yakasından olsun, 18.00′e kadar iletmeniz gerekmektedir. Posta İstanbul seri ilan sayfaları için 0212 631 27 17 ve 0216 630 30 31 numaralı ilan destek hatlarımızı arayabilirsiniz.

Bursa ilan sayfaları yeni formatında ayrı bir gazete olarak tasarlanmıştır. Posta gazetesiyle beraber ücretsiz dağıtılmaktadır. Bursa baskısı seri ilan taleplerinizi ister anadolu yakası , ister avrupa yakasından olsun, 15.00′e kadar iletmeniz gerekmektedir. Posta Bursa seri ilan sayfaları için 0212 631 27 17 ve 0216 630 30 31 numaralı ilan destek hatlarımızı arayabilirsiniz.

Ankara eki içerisinde yer almaktadır. İlanlarınız yalnızca Ankara merkezde yayınlanmaktadır. Taleplerinizi en son 17.00′ye kadar iletmeniz gerekmektedir. Seri ilan sayfalarına 0312 271 31 11 numaralı seri ilan irtibat hatları aracılığı ile ilan verebilirsiniz.

Posta Ege’nin içinde bulunur saat 13.00′e kadar verdiğiniz ilanlar ertesi günki sayıda yayınlanır. Posta Ege (İzmir baskısı) için 0232 831 10 61 numaralı hatlarımızı arayabilirsiniz.

Antalya Akdeniz İlanları, için 0242 244 88 89 numaralı Antalya hattımızı arayınız. Taleplerinizi en son 14.30′a kadar iletmeniz gerekmektedir. Hürriyet Akdeniz eki içerisinde yayınlanan seri ilanlar için fiyat ve kampanya bilgilerini servis operatörlerimizden alabilirsiniz.

Adana Posta seri ilan taleplerinizi en son 15.00′e kadar iletmeniz gerekmektedir. 0322 225 55 00 numaralı Adana Seri ilan telefonlarını aramanız yeterli olacaktır. Çukurova Baskısına ilan vereceğiniz illeri baskı bölgeleri sayfasını ziyaret ederek görebilirsiniz.

Trabzon Posta seri ilan taleplerinizi en son 13.00′e kadar iletmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için Hürriyet Trabzon 0312 271 31 11 nolu trabzon ilan servisi telefonlarını arayınız.

Diğer baskı bölgelerinde gazetenin bölge ekinin olduğu yerlerde söz konusu ilave içerisinde, ilavenin olmadığı yerlerde dağıtım ağına göre ana gazete içerisinde bulundurmaktadır.

Seri ilan vermek istediğiniz takdirde bizlere bir telefon ile ilan verebilmektesiniz. Mail, Fax yoluyla da ilanlarınızı bizlere iletebilmektesiniz. Posta Gazetesi’ne seri ilan verdiğinizde ilanlarınızdaki en iyi dönüşümü almış olursunuz. Çünkü Posta Gazetesi traj olarak tüm Türkiye Geneli’nde tüm baskı bölgelerinde okunurluk açısından ve traj açısından en etkili gazetelerden biridir. ilanlarınızı 24 saat ve haftanın 7 günü verebilmektesiniz. Seri ilan merkezimiz sayesinde ilanlarınızı operatörlerimiz aracılığıyla verip en uygun ve etkili şekilde gazetede yayınlanmasını sağlamaktayız. ilanlarınızı ister İstanbul ister Ankara veya İzmir, Antalya bölgesinden isterseniz diğer bölgelerden verebilmektesiniz. İlanınız sizin istediğiniz şekilde tüm Türkiye Genelinde veya il il olarak da yayınlatılabilmektedir. Hürriyete nasıl ilan verebilirim? diye düşünmeyin arayın sizlere gazete ilanı konusunda yardımcı olalım.
Posta Gazetesi ilan ücretleri ve tarifeleri, kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Bir telefon ile ilan verebilmektesiniz. Msn veya Mail yoluyla da bizlere ulaşıp ilanlarınızı internet ortamında online ilan olarakta bizlere verebilmektesiniz. Ticari ilanlarınızı, vefat ilanı, taziye ilanı, ölüm ilanı, cenaze ilanı, mevlid ilanı, doktora teşekkür ilanı olarak ticari ilan ve sosyal ilanlarınızı da Posta Gazetesi’nde yayınlatabilmektesiniz. Çerçeveli ilanlarınızın ücretsiz olarak tasarımlarını istediğiniz şekilde sizlere sunmaktayız. Çerçeveli ilanlarınızda ve seri ilanlarınızda mutlaka fiyat teklifi ve tasarım teklifi isteyiniz

Etiketler:

HepsiEmlak Yardım