Posta İstanbul İlan Bürosu

  Posta İlan Büromuzu arayarak en uygun fiyatlarla ve kampanya seçenekleri ile paket ilanlardan kolayca faydalanabilirsiniz. Posta gazetesi şu anda Türkiye’nin en fazla satan gazetesi olma başarısını göstererek gerek metropol gerekse taşralarda tercih edilen birincil gazetedir.

Ver Postaya gitsin sloganı ile hareket eden gazetenin reklam birimide zaman içinde sistematik bir biçimde iyi bir kadro kurarak reklam departmanının temellerini sağlamlaştırmıştır. uzun seri ilan kampanyası ve en ekonomik fiyat sloganı ile çalışan posta gazetesi her kesime hitap ederek ekonomik reklam ilan dönemini başlatmıştır. 

Posta seri ilanlar fazla ve değişik ilan kategorisi ile hemen hemen her anlanda ilan vermek mümkündür.
Bu ilanlar seri ilanlar, iş ilanları , emlak, vasıta, eleman, kayıp, zayi, hükümsüz, sosyal, vefat, anma, teşekkür ilanlar ki genelde Milliyet gazeteside tercih edilir, genel kurul, dernek , vakıf, mevzuat, basın ilan kurumu ilanları, federasyon ilanları gibi bir çok  kısımda ilan vermek mümkündür.


Posta gazetesi ilan birimimize ulaşarak Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana Bursa ve Gsm destek hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

HepsiEmlak Yardım