Seri İlanlar

İlan vermek istiyorum diyorsanız ilanlarınızı Bir kaç dakika içerisinde Posta Gazetesinde yayınlatabilirsiniz. Posta Gazetesi Türkiye’nin en çok okunan gazetesi olması ve trajı 700.000’in üzerinde olması nedeniyle verdiğiniz ilanlarınızda başarılı dönüşümler alabilirsiniz. İlanlarınızı sitemiz üzerinde bulunan ilan formu aracılığıyla ya da üst bölümde bulunan telefonlar aracılığı ile bize verebilirsiniz. Vereceğiniz ilanlarınızın ödemelerini havale, eft ve kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerinizde üst düzey güvenlik önlemleri alınmaktadır. Kart bilgileriniz ücret çekiminden hemen sonra silinmektedir. Kredi kartınızdan ücreti mail-order sistemi ile çekmekteyiz. Bankalar mail-order sistemini sadece kaliteli ve güvenilir firmalara vermektedir. Bu nedenle kredi kartı aracılığı ile yapacağınız ödemeleriniz güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

İstanbul, Ankara, izmir, Bursa, Antalya, Adana ve Türkiye’nin her yerinde hizmet veren firmamızı arayarak ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz.  Gazetelerde yayınlanan yazılı seri ilanlar kelime başına ücretlendirildikleri için genelde metin ağırlıklı ve az ayrıntıdan oluşmakta, daha ayrıntılı bilgi ilanı veren kişi ile veya telefon yoluyla irtibata geçildikten sonra öğrenilebilmektedir.

Eleman ilanlarında etkili olan posta gazetesi aynı zamanda düşük fiyat ve yüksek promosyonları ile iş ilanlarında en çok tercih edilen gazeteler arasında yer almaktadır.  posta gazetesinin eleman ilanlarında kampanyalari İstanbul ve Türkiye Baslkısı için 2 gün ilan verdiğiniz taktirde 3 gün ücretsiz yani 2+3 Ankara için 2+5 tir

Kayıp ilanları

Kayıp ilanları önemi olan bir belgenin kaybolması durumunda verilen ilanlardır. Örneğin ; nüfus cüzdanı kayıbıehliyet kayıbıdiploma kayıbı gibi durumlarda verebilirsiniz. Bu ilanları vererek ileri zamanda çıkabilecek yasal sorunlardan kendinizi korumuş olursunuz. Bu tür kayıp durumlarında mutlaka kayıp/zayi ilanveremelisiniz. Kaybettiğiniz belgeniz herhangi bir suça karışmasında hükümlülüğü sizden kalkacaktır. Posta gazetesine en cuzi fiyatlar ile kayıp ilanlarınızı verebilirsiniz. İlan verme formumuzu doldurarak kayıp ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz.

 Aşağıdaki ajansımız tarafından Gazetede yayınlanan orjinal ilan örneklerini görerek ilan metninizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz, ilanınızın doğru yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bir çok belgenin kayıp ilanı örneği vardır. Nüfus cüzdanı kayıp örneği, Ehliyet zayisi örneği, Askeri kimlik kayıp ilan örneği, Fatura ve İrsaliye kayıp ilanları, yazarkasa ilanı, mezuniyet belgesi, diploma, sürücü belgesi, aski, iski ödenti makbuzu, paso kayıp ilanı, plaka, kaşe, kayıp eşya ilanları, kayıp insan ilanları, kredi kartı, emekli maaş kartı, çek kayıp ilanı, kredi kartı kayıp ilanı, ödeme kaydedici cihaz kayıp belge ilanı, vergi levhası, iski su güvence makbuzu ilanı, ruhsat kayıp ilanı, Mezuniyet belgesi kayıp ilanı, kimlik kayıp ilanı, tüm örnek ilanları buradan görebilirsiniz.

Posta Eleman İlanları

Posta gazetesine eleman ilanlarınızı sitemiz üzerinden verebilirsiniz. Posta Gazetesini tercih etmeniz sizin için karlı olacaktır. Çünkü Posta Gazetesi Türkiye’nin en çok okunan gazetesidir. Ayrıca Posta Gazetesi genç nesilin en çok okuduğu gazetedir. Bu sebeplerden dolayı Posta Gazetesine vereceğiniz eleman ilanlarında en kısa sürede beklediğiniz dönüşümleri alabilirsiniz. Posta Gazetesine eleman ilanı vermek istiyorsanız  ilan formunu doldurarak veya telefon numaralarımız ile bize ulaşabilirsiniz.

HepsiEmlak Yardım