Kayıp İlanı Nasıl Verilir

Sizde Önemli evraklarınızdan bir tanesini kayıp ettiyseniz, Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz veya online olarak ilanınızı yayınlatmak istiyorsanız yandaki ilan formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve ilanınızı gazetede yayınlatabilirsiniz.

Posta gazetesi geniş bir okuyucu kitlesine hitap ettiğinden gazeteye vereceğiniz ilanlarınızdan beklediğiniz dönüşümleri kolayca alabilirsiniz. Posta gazetesine verdiğiniz ilanlar aynı zamanda www.postagazetesiseriilanlari.com web sitesindede yayınlanarak ilanınızın sadece gazete okuyucusunun dışında internet kullanıcılarına da ulaştırarak daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır.Gazete ilancılığında en çok tercih edilen gazetelerin başında olan Star gazetesine ilan servisimiz aracılığı ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa, Antalya, Adana ve Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz.

Elaman, Emlak, Vasıta, Kayıp, Ticari, insert dağıtım , büroşür, İnsan Kaynakları eki , Vefat, Anma, Başsağlığı ilanlarınız hakkında ücretlendirmeler ve promosyonlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Posta gazetesine ilan verirken Ankara: 0312 271 31 11 İstanbul: 0212 631 27 17 İzmir: 0232 831 10 61 Antalya: 0242 244 88 89 Adana: 0322 225 55 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerindeki ilan formunu doldurarakta ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz. İlan formunu doldurduktan hemen sonra müşteri temsilcimi size ulaşarak vereceğiniz ilan hakkında bilgilendirme yapacaktır.

İlanınızın yayınlanması için birçok ödeme kolaylığı sunuyoruz. Bunlar, bankalara havele ve kredi kartı ptt havalesi şeklindedir. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerinizde mail-order sistemi kullanılmaktadır. Bu sebeple güvenliğiniz ve kart bilgileriniz post cihazı ile direk bankaya iletilir. Mail-order sistemini bankalar sadece köklü ve güvenilir firmalara vermektedirler. Sizde ilan ödemelerinizi kredi kartınız aracılığı ile güvenle yapabilirsiniz. Ücret çekiminden sonra kart bilgilerinizi sistemden komple silinmektedir ve kayıtları tutulmamaktadır. Posta ilan servisi olarak teknolojiyi sektörümüzde oldukça iyi kullanıp siz müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Bazı ilan türlerini aşağıda görebilir ve detaylarını öğrenmek için üstlerine tıklayabilirsiniz.

HepsiEmlak Yardım