İnsan Kaynakları İlanları

İnsan Kaynakları İlanları

Seri İlanlar

04 Temmuz 2014

2522 kez incelendi.

İnsan Kaynakları İlanları

Hürriyet İnsan Kaynakları İK eleman ilanlarınız için; 0212 631 27 17 – 0216 630 30 31

İnsan Kaynakları ilan seçiminizi yapınız. Hazırladığınız eleman, eğitim veya seminer ilan metni ile birlikte şirketiniz logosunu, ilanda yer almasını istediğiniz resimleri gönderin Grafik departmanımız isteğinize uygun ölçüde ilanınızı hazırlayarak  onayınıza göndermektedir. Hürriyet İnsan Kaynakları Eki hafta sonu Pazar günleri yayınlanmaktadır. Yayına eleman ilanlarının teslimi Seminer, Konferans ve Bayii’lik ilanları Perşembe saat 14.00′e kadar, Eğitim ilanları Cuma saat 12.00′ye kadar, Eleman ilanları Cuma saat 18.00′e kadar rezervasyon ve ilan teslimi yapılmaktadır.

Hürriyet İK Gazetesine sizde ilan vererek  şirketinize üstün nitelikli, konusunda uzman veya yetiştirilmek üzere aradığınız elemanı bulabilirsiniz. İnsan Kaynakları eki eleman ilanlarının yanı sıra sektörlere yönelik konusunda uzman yazarların hazırladığı röportaj ve yorumlarla  benzersiz bir kaynak. Pazar günleri Hürriyet Gazetesine ek olarak dağıtılmakta olan Hürriyet İK iş arayanlar ve işverenlerin için eşsiz bir gazete. Sizde kariyer yapmak, yeteneklerinizi geliştirmek için Hürriyet İK ekini takip etmeli, kurumsal eleman ihtiyaçlarınıza uygun eleman kadrosunu Hürriyet İnsan Kaynakları’ndan sağlamalısınız. Kısaca hem iş bulmanın, hem de kişisel gelişim sağlamanın aracı olan Hürriyet İK Gazetesi, okurları için hayatın vazgeçilmez bir parçası.

Pazar günleri yayınlanmakta olan Hürriyet İK – İşin Başı Eğitim sayfalarına  Eleman ilan rezervasyonu  Cuma günü saat 18.00′e kadar’dır. Ön  sayfa rezervasyonları daha önce yapılmalıdır. Hürriyet Gazetesi İnsan Kaynakları ekine online ilan vermek için sayfalarımızda fiyat, ölçü, örnek ilan metinlerini bulabilirsiniz.

Sadece kendilerine iş arayanların değil iş hayatında başarıyı ve yükselmeyi hedefleyenlerin gazetesi Hürriyet İK; Türkiye’de çalışma hayatında yenilikleri, gündemdeki ekonomik gelişmelerin iş dünyasına yansımalarını, trendleri, mevcut ve yükselen meslek dalları, yönetim otoritelerini, bireysel ve akademik eğitim alternatiflerini içeren sayfalarıyla, kariyer yolunda hayatın farklı dinamiklerini yakalama fırsatını kullananların takip ettiği bir kaynak haline gelerek hem gazetenin hemde okurların vazgeçilmezi olmuştur.

Etiketler:

HepsiEmlak Yardım